"Прикарпаття" на виїзді перемогло "Агробізнес"

Спорт 19:57, 05.10, 2019

Футболісти “Прикарпаття” здолали “Агробізнес”з Тернопільщини і перервали серію поразок.

НА ФОТО: "Прикарпаття" після перемоги

У рамках 12 туру Першої ліги чемпіонату України з футболу франківське “Прикарпаття” зіграло на виїзді з “Агробізнесом” з Волочиська.

Матч “Агробізнес” (Волочиськ) – “Прикарпаття” (Івано-Франківськ) закінчився із рахунком 1:2.

На 21-й хвилині перший гол у ворота команди “Агробізнес” забив Богдан Оринчак. Господарі зуміли зрівняти рахунок у компенсований до першого тайму час (45+2) – гол забив Сергій Семенюк.

Відтак на 48-й хвилині  Роман Барчук вивів команду “Прикарпаття” вперед і здобув перемогу для Команди рідного краю.

Цим матчем “Прикарпаття” перервало серію поразок. 27 вересня футболісти “Прикарпаття” вдома поступилися харківському “Металісту”.

Перед тим поступалося “Балканам” з Одещини, ще раніше – “Інгульцю” з Кіровоградщини.