"Прикарпаття" програло "Руху" на зборах в Туреччині

Спорт 10:15, 15.03, 2020

Контрольний матч “Рух” – “Прикарпаття” відбувся на день раніше. Це сталося через заходи безпеки, пов’язані із протидією поширенню коронавірусу, а саме закриття Україною авіасполучень з 17 березня.

Для обох першолігових команд цей поєдинок став останнім перед поверненням додому, інформує пресслужба “Прикарпаття”.

Вже на 11-й хвилині “жовто-чорні” відкрили рахунок у грі. Після довгого навісу зі своєї половини поля Кондраков прийняв м’яча і пробив по воротах – 1:0. Ще до перерви іванофранківці намагались відігратись, однак “Рух” кілька разів виручив Бандура.

А кульмінація гри сталась під завісу зустрічі. Підопічні Володимира Ковалюка не бажали миритися з поразкою і наразились на дві контратаки “Руху” і двічі капітулювали. Спершу Ернест потужно і точно пробив з-за меж штрафного. А через дві хвилини Кухаревич грамотно змістився в центр і пробив низом – 3:0.