"Прикарпаття" у Сумах програло "Альянсу"

Спорт 20:31, 26.05, 2021

Івано-франківське “Прикарпаття” у Сумах зіграло календарний поєдинок 28-го туру з “Альянсом” (Липова Долина).

Господарі відкрили рахунок вже на другій хвилині матчу – перший гол забив бомбардир «Альянсу» Микола Агапов.

Через п’ять хвилин команда із Липової Долини забила другий гол. Нападник “Альянсу” Сергій Загінайлов обіграв голкіпера «Прикарпаття» і забив вже в порожні ворота.

Третій гол у ворота франківців забив Костянтин Ярошенко на 31-й хвилині, а четвертий вже за кілька хвилин – Владислав Шара.

У другому таймі «Прикарпаттю» вдалося забити один гол – на 82-й хвилині Андрій Хома забив гол престижу. Матч “Альянс” – “Прикарпаття” завершився з рахунком: 4:1.

Нагадаємо, минулого тижня стартовий матч 27-го туру чемпіонату України в Івано-Франківську між «Прикарпаттям» і харківським «Металістом-1925» завершився упевненою перемогою гостей – 3:0.