«Прикарпаття» вдома поступилося «Оболонь-Бровар»

Спорт 20:29, 04.09, 2019

Сьогодні на стадіоні «Рух» івано-франківське «Прикарпаття» зіграло матч 7-го туру Першої ліги з футболу. Франківці приймали команду з Києва «Оболонь-Бровар».

У минулому сезоні ФК «Оболонь-Бровар» двічі обіграв команду Володимира Ковальчука. У Франківську «Прикарпаття» програло з рахунком 0:1, матч у Києві теж закінчився мінімальною перемогою «Оболонь-Бровар» 3:2.

Не перемогли франківці «Оболонь-Бровар» і сьогодні.

У першому таймі глядачі на стадіоні «Рух» забитих м’ячів не побачили

Євген Єфремов на 56-й хвилині з-за меж штрафного майданчика пробив Андрія Новака: 0:1.

На 71-й хвилині Максим Покитилюк поблизу штрафної франківців «обікрав» Василя Дербаха, обігрався з партнером та влучно пробив з 11 метрів – 0:2

Надію відігратися «Прикарпаття» втратило на 74 хвилині. Другу жовтку картку отримав півзахисник «Прикарпаття» Богдан Оринчак.

Вдесятьох «Прикарпаття» намагалося атакувати, але пробити голкіпера «Оболонь-Бровар» не змогли.

Після 7 турів «Прикарпаття» набрало 7 очок і посідає 11-те місце в турнірній таблиці.