"Прикарпаття", виграючи 0:2, програло "Волині"

Спорт 21:17, 10.08, 2019

Івано-франківське "Прикарпаття" зазнало прикрої поразки у Луцьку.

Сьогодні “Прикарпаття” зіграло матч 3 туру Першої ліги з футболу проти “Волині”. Матч у Луцьку проходив за пустих трибун.

Волиняни володіли ініціативою, але забивало у першому таймі лише “Прикарпаття”.

На 38-й хвилині відзначився Роман Барчук. Нападник «Прикарпаття» забив головою після розіграшу кутового. Уже у додатковий час Роман Кузьмін ударом головою робить рахунок 0:2.

Але далі був другий тайм. І “Прикарпаття” за чотири хвилин втратило перемогу.

На 64-й хвилині голкіпера «Прикарпаття» пробив Денис Кожанов. За хвилину нападник “Волині” Міха Горопевшек виграє верхову боротьбу у штрафному майданчику і зрівнює рахунок.

На 68-й хвилині Денис Кожанов реалізовує вихід один на один – 3:2.

Більше команди у матчі не забивали.

Нагадаємо, після трьох турів “Прикарпаття” здобуло 6 очок. Виїзна перемога над закарпатським «Минаєм» 0:3 і технічна перемога 3:0 у матчі з «Авангардом».

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!