"Прикарпаття" зіграло унічию з "Вересом" на зборах у Туреччині

Спорт 09:09, 07.03, 2020

Контрольний матч у турецькому Белеку “Верес” та “Прикарпаття” розпочали 5 березня. Однак через сильний дощ з градом поєдинок довелося перервати у середині першого тайму за рахунку 0:1 на користь іванофранківців. Тож суперники домовилися дограти цей матч наступного дня.

У п’ятницю вранці, вже перед самим початком гри, тренерські штаби рівнян та іванофранківців вирішили зіграти два повноцінні тайми по 45 хвилин, щоб надати більше ігрового часу своїм підопічним.

“Прикарпаттю” знову вдалося забити швидкий гол: на 7-й хвилині відзначився Назарій Воробчак.

“Верес” зумів відповісти на початку другого тайму зусиллями Антона Яременка.

Отож 1:1 – за підсумком п’ятниці та 1:2 мінімальна перемога “Прикарпаття” за сумою двох днів – з врахуванням “основного” і “додаткового” часу, повідомляє пресслужба “Прикарпаття”.

У неділю, 8 березня, підопічні Володимира Ковалюка зіграють ще один контрольний матч. Другим суперником “Прикарпаття” на турецькому зборі стане представник Другого дивізіону чемпіонату Норвегії – команда “Фрам Ларвік”.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!