Шестеро прикарпатців виступлять на чемпіонаті Європи зі самбо

Спорт 15:55, 08.02, 2021

Шість золотих нагород здобули прикарпатські спортсмени на чемпіонаті України серед молоді із самбо. Турнір був відбірковим для формування команди на чемпіонат Європи.

Про це кореспондентам Суспільного Карпати повідомив старший тренер молодіжної збірної команди України із самбо, тренер Надвірнянської СДЮШОР Андрій Микитин.

Змагання відбувалися з четвертого до сьомого лютого у Харкові. Івано-Франківщину на чемпіонаті представляли 26 спортсменів з різних районів та громад. Всього боролися приблизно 600 учасників.

Шестеро прикарпатців виступлять на чемпіонаті Європи зі самбо 1

У підсумку прикарпатці вибороли шість золотих нагород. Зокрема, чемпіонкою у ваговій категорії до 47 кг стала Анастасія Сикіш, до 50 кг – Яна Волошинюк, до 54 кг – Сніжана Пліш, до 59 кг – Марія Куневич. Серед юнаків золото у ваговій категорії до 48 кг виборов Максим Григораш, до 58 кг – Юрій Яремчук.

Шестеро прикарпатців виступлять на чемпіонаті Європи зі самбо 2

Призери змагань готуються до чемпіонату Європи із самбо, який відбудеться у квітні на Кіпрі. Решта спортсменів боротимуться у ще одному чемпіонаті України 18-20 березня у Сумах.