fbpx

Став відомий календар матчів "Прикарпаття" у Першій лізі 2019/20

Спорт 08:55, 07.07, 2019

Чемпіонат України 2019/20 у Першій лізі івано-франківське "Прикарпаття" розпочне і завершить матчами із закарпатським "Минаєм".

Такі підсумки жеребкування календаря змагань, що відбулося 4 липня у київському Будинку футболу, інформує пресслужба МФК “Прикарпаття”.

Перший тур запланований на 27 липня 2019 року, а завершальний 30-й тур відбудеться 23 травня 2020 року.

Особливістю календаря нового сезону стане “дзеркальний” розклад ігор першого і другого кола.

Календар матчів МФК “Прикарпаття” у Першій лізі 2019/20:

2019-й рік
липень
27.07 Минай – Прикарпаття
серпень
03.08 Прикарпаття – Авангард
10.08 Волинь – Прикарпаття
17.08 Рух – Прикарпаття
24.08 Прикарпаття – Миколаїв
31.08 Чорноморець – Прикарпаття
вересень
04.09 Прикарпаття – Оболонь Бровар
08.09 Кремінь – Прикарпаття
14.09 Прикарпаття – Інгулець
21.09 Балкани – Прикарпаття
28.09 Прикарпаття – Металіст 1925
жовтень
05.10 Агробізнес – Прикарпаття
12.10 Прикарпаття – Арсенал-Київ
19.10 Черкащина-Академія – Прикарпаття
26.10 Прикарпаття – Гірник-Спорт
листопад
02.11 Гірник-Спорт – Прикарпаття
09.11 Прикарпаття – Черкащина-Академія
16.11 Арсенал-Київ – Прикарпаття
23.11 Прикарпаття – Агробізнес

2020-й рік
березень
22.03 Металіст 1925 – Прикарпаття
28.03 Прикарпаття – Балкани
квітень
04.04 Інгулець – Прикарпаття
12.04 Прикарпаття – Кремінь
17.04 Оболонь Бровар – Прикарпаття
25.04 Прикарпаття – Чорноморець
травень
02.05 Миколаїв – Прикарпаття
06.05 Прикарпаття – Рух
10.05 Прикарпаття – Волинь
16.05 Авангард – Прикарпаття
23.05 Прикарпаття – Минай

Повний список команд-учасниць Першої ліги ПФЛ:
1. “Авангард” (Краматорськ, Донецька обл.)
2. “Агробізнес” (Волочиськ, Хмельницька обл.)
3. “Арсенал-Київ” (Київ)
4. “Балкани” (Зоря, Одеська обл.)
5. “Волинь” (Луцьк)
6. “Гірник-Спорт” (Горішні Плавні, Полтавська обл.)
7. “Інгулець” (Петрово, Кіровоградська обл.)
8. “Кремінь” (Кременчук, Полтавська обл.)
9. “Металіст 1925” (Харків)
10. “Минай” (Минай, Закарпатська обл.)
11. “Миколаїв” (Миколаїв)
12. “Оболонь-Бровар” (Київ)
13. “Прикарпаття” (Івано-Франківськ)
14. “Рух” (Винники, Львівська обл.)
15. “Черкащина-Академія” (Білозір’я, Черкаська обл.)
16. “Чорноморець” (Одеса)

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: