Світоліна не змогла пробитися у фінал Олімпіади в Токіо

Спорт 15:31, 29.07, 2021

Найкраща тенісистка України Еліна Світоліна зазнала поразки в 1/2 фіналу Олімпіади в Токіо.

Світоліна зустрічалася з чешкою Маркетою Вондроушовою. Матч тривав 1 годину 5 хвилин і завершився перемогою суперниці українки в двох сетах – 3:6, 1:6, пише ДТ.

Ця зустріч стала п’ятою для тенісисток. Рахунок в особистих матчах залишається на користь української спортсменки – 3:2.

У матчі за бронзову медаль Світоліна зіграє з Оленою Рибакіною з Казахстану. Поєдинок пройде в суботу, 31 липня.

Світоліна вперше в кар’єрі зіграла в півфіналі Олімпіади. Варто відзначити, що на минулих Іграх в Ріо-де-Жанейро українка дійшла до чвертьфіналу.