Третя поразка поспіль: ФК "Прикарпаття" програв "Оболоні"

Спорт 15:27, 15.08, 2021

Вчора ФК “Прикарпаття” програв футбольний матч команді “Оболонь “у Києві. Це вже третя підряд поразка франківців.

Про це розповіли на сторінці МФК “Прикарпаття” в мережі.

“Перша ліга. 4 тур. «Оболонь» – «Прикарпаття» – 3:1 Після стартової розгромної перемоги над “Ужгородом” івано-франківська команда зазнала вже третьої поспіль поразки. У столиці України “Прикарпаття” знову поступилося дуже незручному супернику – “Оболоні”, – поінформував клуб.

Ледь не перший момент у грі завершився голом у ворота гостей – з допомогою невеликого рикошету Слободян відкрив рахунок. На 25-й хвилині Пастух грубо помилився на лінії штрафного, чим сповна скористався Батальський. Однак ще до перерви Барчук відквитав один м’яч – 2:1.

У другому таймі іванофранківці діяли активніше, намагаючись зрівняти рахунок. Але м’яч вперто не йшов у ворота господарів. А наприкінці поєдинку, коли “Прикарпаття” великими силами пішло вперед, після перехоплення і пасу Мурза реалізував фактично вихід сам-на-сам – 3:1.

“Оболонь” продовжила свою серію без поразок і піднялася на четверте місце, а “Прикарпаття” програло третій матч поспіль і тепер посідає 13-ту позицію.