fbpx
  • Головна
  • Новини
  • Спорт
  • Тренер з боксу, що переїхав до Франківська з Маріуполя, набирає дівчат і хлопців - допоможе на шляху до спортивних цілей

Тренер з боксу, що переїхав до Франківська з Маріуполя, набирає дівчат і хлопців - допоможе на шляху до спортивних цілей

Спорт 18:52, 28.06, 2022

Сім’я тренера з боксу Антона Коссе виїхала з Маріуполя спершу до Запоріжжя, згодом — до Івано-Франківська. Зараз чоловік готує чемпіонку України до міжнародних змагань, а також набирає дітей на тренування.

Зараз 5-річна Мілана увесь час проводить в одній зі шкіл олімпійського резерву в Івано-Франківську. Тут понад два місяці працюють її батьки, які виїхали з Маріуполя, розповідає Суспільне.

Чоловік разом із дружиною та донькою виїхали з Маріуполя 24 лютого. Брат і близький друг Антона — військові. Вони й попередили чоловіка про небезпеку. Зараз друг у полоні, з ним із лютого немає зв’язку. Брат зміг вийти з оточення й продовжує службу в ЗСУ.

“Ми зібралися за 10 хвилин. 24 лютого о 4:00 мені зателефонував товариш. Ми зібрали перші речі, які бачили, деякі документи, сіли в авто й поїхали”, — пригадує Антон Коссе.

Спочатку родина жила в Запоріжжі. Тоді зник зв’язок з їхніми батьками, які залишилися в Маріуполі.

“З батьками не було зв’язку 17 днів. І це для мене було найстрашніше: коли ти знаєш, що руйнують місто, що немає опалення, води, світла. А це — березень, морози, і ти не знаєш, чи є їжа у батьків, чи вони живі”, — розповідає дружина Антона Христина Коссе.

Згодом сім’я переїхала до Івано-Франківська. Тут Антон тренує чемпіонку України з боксу Дарію Гутаріну. Вона єдина із шістдесяти його вихованців продовжує заняття з ним.

“Нещодавно я подав оголошення: “Набираю дівчат і хлопців різного віку. Приходьте на тренування. Я допомагатиму розвиватися на шляху до спортивних цілей”, — каже тренер.

Батьки Христини виїхали з Маріуполя. Зараз вони живуть у Полтавській області. Мати Антона залишилася в окупованому місті. Чоловік каже, що зв’язок із нею з’являється періодично.

“Хочу повернутися у Маріуполь. Я не знаю, скільки грошей і часу потрібно, щоб відбудувати його, але дуже хочеться хоча б туди приїхати”, — ділиться Антон Коссе.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: