"Ураган" переміг "ХІТ" у заключному матчі "регулярки"

Спорт 19:26, 15.03, 2020

В заключному турі “регулярного” чемпіонату Favbet Екстра-ліги на майданчику столичного спорткомплексу ЦСК ЗСУ зійшлись претенденти на найвищі місця поточного сезону – київський “ХІТ” та франківський “Ураган”, які наразі посідають другу та третю сходинки турнірної таблиці.

З перших хвилин кращими були господарі, які влаштували облогу воріт Володимира Кардаша. Втім, впоравшись зі стартовим натиском, команда Максима Павленка відповіла результативно, повідомляє пресслужба НФК “Ураган”.

Капітан гостей Андрій Федюк змусив помилитись ексураганівця Цілика, тоді як Артем Фаренюк опинився у потрібний час і в потрібному місці – 0:1. Подвоїти свою перевагу “драконам” вдалось під завісу тайму. Руслан Шеремета перехитрив Іваняка і віддав на Даниіла Абакшина, який вразив вже порожні ворота – 0:2.

Початок другого тайму залишився за киянами, що краще увійшли у гру по перерві. Спочатку Олександр Корнійчук дальнім пострілом сквитав один м’яч, а згодом і Олександр Педяш повторив той же прийом після розіграшу кутового – 2:2.

Втім, паритет на табло протримався недовго. Даниіл Абакшин підтвердив реноме найкращого голеадора чемпіонату, двічі відзначившись після асистів Володимира Кардаша та Сергія Коваля – 2:4.

Повернувши собі перевагу у два м’ячі, “дракони” свідомо віддали ініціативу суперникам, граючи на контратаках, а на перший план вийшла голкіперська майстерність Володимира Кардаша.

Так, спочатку досвідчений страж воріт потягнув десятиметровий у виконанні Олександра Педяша, а згодом відзначився сам, покаравши киян за невдалі дії при розіграші “зайвого” – 2:5.

На останній хвилині зустрічі “ХІТ” отримав шанс скоротити відставання, та Олександр Колесников, виконуючи дабл-пенальті, пробив вище воріт.

В підсумку, 2:5 – “Ураган” перемагає у Києві і входить у фінальну “шістку” на третій позиції.