Євро-2020: збірна України обіграла Північну Македонію з рахунком 2:1

Спорт 18:30, 17.06, 2021

Україна та Північна Македонія зустрічалися у 2 турі групового етапу Євро-2020. Другий поєдинок українців на Євро-2020 відбувся в Бухаресті на стадіоні Арена Націонале.

“Синьо-жовті” відкрили рахунок на 29-й хвилині.

Ще за п’ять хвилин наша збірна закріпила перевагу рахунком 2:0. Обидва голи забив Андрій Ярмоленко.

Після перерви суддя побачив порушення в українця Олександра Караваєва та призначив пенальті у ворота збірної України.

Під час пенальті голкіпер збірної України Георгій Бущан відбив м’яча, але македонці його добили та скоротили відставання 2:1.

Українці мали шанс забити третій гол на 82-й хвилині –  після удару Руслана Малиновського зі штрафного м’яч влучив у руку македонцю і суддя призначив пенальті.

Забивати взявся Малиновський, але голкіпер Македонії м’яч відбив.

Андрія Ярмоленка визнали найкращим гравцем матчу.