Збірна України з футзалу поступилася Румунії в Івано-Франківську

Спорт 12:04, 23.09, 2019

Невдала кінцівка принесла команді Олександра Косенка поразку у матчі зі збірною Румунії.

Початок зустрічі видався для нашої команди досить успішним. Вже на 3-й хвилині Фаренюк протягнув м’яч флангом і віддав точний пас на Корсуна, який переграв Тоніцу.

Втім, за 10 хвилин гості відігралися. Рібейро Іке протягнув м’яч і з доволі гострого кута вразив володіння Іваняка, інформує Асоціація футзалу.

Як одні, так і інші мали приблизно рівну кількість можливостей до перерви, аби вийти вперед. Зокрема, в українців можна згадати удари Разуванова, Фаренюка та Микитюка. Натомість у підопічних Роберта Лупу найбільша загроза надходила від «бразильської» трійці Іке-Олівейра-Валадарес.

Після відпочинку обидві команди продовжили тиснути на ворота одна одної, і саме «жовто-синім» вдалося вийти вперед. Фаренюк з пасу Зварича в елегантному стилі вразив ворота суперників.

Однак гості знову відігралися. За 3 хвилини до завершення зустрічі румуни випустили Стоіцу як п’ятого польового. Це доволі швидко принесло свої плоди. Після прострілу Соча м’яч у свої ворота зрізав Шеремета.

Олександр Косенко взяв тайм-аут, і тепер зі штучною більшістю вийшла збірна України. Втім, гра у п’ять польових у нашої команди явно не пішла. Спочатку Човачі вразив порожні ворота нашої команди зі своєї половини поля, а потім дві своїх нагоди реалізував Валадарес, встановивши підсумковий рахунок – 2:5.

Україна – Румунія – 2:5 (1:1)

Голи: Корсун (3), Фаренюк (33), Шеремета (38 – автогол) – Іке (13), Човачі (39), Валадарес (39, 40)

Попередження: Разуванов (8), Шотурма (14), Малишко (24) – Стоіца (14), Крачун (32), Олівейра (37)

Свої наступні поєдинки обидві команди проведуть проти збірної Грузії. Підопічні Роберта Лупу зіграють зі своїм суперником завтра, а «жовто-сині» – у вівторок.

Підписуйтеся на КУРС у Telegram та Twitter  лише найцікавіші і найважливіші новини Івано-Франківська і області!