fbpx

35 країн світу: Франківськ прийме міжнародну виставку текстилю

Культура 17:55, 28.05, 2021
НА ФОТО: з виставки "Міні-текстиль" у Львові

Івано-Франківський краєзнавчий музей та Центр сучасного мистецтва приймають 10-ту Міжнародну виставку художнього мінітекстилю “Скіфія”.

Для експонування у 10-й Міжнародній виставці мінітекстилю було обрано художні твори 132 авторів з 35 країн світу – Австралія, Австрія, Аргентина, Бельгія, Білорусь, Бразилія, Велика Британія, Грузія, Данія, Ізраїль, Ірландія, Ісландія, Іспанія, Італія, Канада, Латвія, Литва, Мексика, Нідерланди, Німеччина, Південна Корея, Польща, Румунія, Сербія, Словаччина, США, Туреччина, Україна, Уругвай, Фінляндія, Франція, Хорватія, Чехія, Швейцарія, Швеція.

На виставці будуть демонструватися як роботи в традиційних техніках, так і експериментальні роботи, інформує Краєзнавчий музей.

Мінітекстиль – це унікальна лабораторія пошуку та експерименту.

В експозиції буде представлено 147 робіт у форматі 2D та 3D, виконаних за допомогою найрізноманітніших технік, технологій та матеріалів – як традиційних, так і нетрадиційних, інноваційних, які використовуються для створення об’єктів сучасного текстильного мистецтва.

Роботи обмежені в розмірі (не більше як 30x30x30 см). Художники використовують традиційні матеріали: вовну, льон, бавовну, шовк, синтетичний, металевий і пластиковий дріт, сітку, папір; та техніки: ткацтво, вишивку, шиття, різні види друку, батік, фарбування іржею, петчворк, аплікацію, повсть, в’язання.

Будуть представлені твори мистецтва, для створення яких застосовано нетрадиційні техніки та матеріали, а також експериментальні комбінації: полілактид та 3D-ручка, готові та знайдені предмети, етикетки брендів, скловолокно, металева фольга, використані поліетиленові пакети, пакетики для чаю, панчохи, магнітофонні стрічки, хірургічні маски тощо.

Виставка буде тривати з 1 по 15 червня.

35 країн світу: Франківськ прийме міжнародну виставку текстилю 1

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: