fbpx

Політика конфіденційності

Політика конфіденційності сайту https://kurs.if.ua/

Ця політика конфіденційності поширюється на всі продукти сайту kurs.if.ua (КУРС, далі – Сайт), який належать ТОВ «Політорг-ІВ» (далі – Володілець). Політика є договором приєднання: сам факт відвідування Сайту означає приєднання Відвідувача до цього договору і підтверджує його згоду з нижче наведеними умовами. У випадку незгоди відвідувач не повинен користуватися Сайтом.

  1. Володілець здійснює збір та обробку даних про відвідування сайту, а саме: файли cookie; ір-адреси; параметри та налаштування інтернет-браузерів; інформацію про з’єднання, трафік, дату, час, тривалість з’єднання. Ці дані є знеособленими і не належать до категорії персональних даних.
  2. Володілець здійснює обробку даних про відвідування Сайту для планування тематики та покращення якості публікацій, підготовки звітів для замовників щодо статистики банерної та іншої реклами.
  3. Володілець може використовувати знеособлені дані для таргетингу рекламних та/або інформаційних матеріалів; для проведення статистичних досліджень; для оптимізації роботи та покращення адміністрування Сайту. розсилки повідомлень електронною поштою, якщо така послуга замовлена Відвідувачем; для посилення безпеки Сайту.
  4. Володілець може збирати лише ті персональні дані, які Відвідувач добровільно надає для використання сервісів Сайту, наприклад, адресу електронної пошти. Володілець може використовувати ці дані для розсилки повідомлень електронною поштою, якщо така послуга замовлена Відвідувачем.
  5. На Сайті присутні коди інтернет-ресурсів третіх осіб, які збирають дані, вказані у пункті 2 цієї Угоди. Такими інтернет-ресурсами третіх осіб є: сервіси зі збору статистики відвідувань та аналізу аудиторії Сайту (Gemius, Google Analytics); плагіни соціальних мереж (Facebook, YouTube, Telegram, Instagram, X); системи банеропоказів (AdRotate тощо), сервісів SEO-оптимізації (Rank Math тощо).
  6. Відвідувач Сайту має усі права щодо захисту його персональних даних, передбачені чинним законодавством України, зокрема, Законом України «Про захист персональних даних».
  7. Володілець не передає персональні дані Відвідувачів Сайту третім сторонам, окрім випадків, передбачених вимогами чинного законодавства України.
  8. Володілець може змінювати умови цієї Угоди. Зміни набувають чинності після їх публікації на цій сторінці.
  9. Відвідувачі сайту можуть звертатися з запитами до Володільця електронною поштою kurs.if.ua@gmail.com, надсилати листи за адресою 76008, Україна, м. Івано-Франківськ, вул. Тринітарська, 11, оф. 5.
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: