fbpx

Правила сайту

Редакційна політика КУРСу

КУРС – популярне Івано-Франківське онлайн-видання з тривалою історією і репутацією надійного, незалежного і незаангажованого медіа.

З травня 2014 року КУРС пропонує мешканцям Івано-Франківська і області швидкі і точні новини, надихаючі людські історії й корисну критичну аналітику. КУРС бачить себе не лише постачальником фактів та історій, а й майданчиком для їхнього осмислення, обговорення і оцінки. КУРС допомагає не загубитися в інформаційному потоці, тримати орієнтири і бачити шлях до змін у житті громади на краще. Звідси й назва: КУРС – Користь, Увага, Розвиток, Спільнота.

КУРС – учасник Ініціативи журналістської довіри (JTI), створеної Репортерами без кордонів (RSF). Показати звіт про прозорість.

Наша «база»

Незалежність. КУРС працює в інтересах всієї місцевої громади, а не окремих політиків, партій чи бізнесів. КУРС не бере грошей у влади і не публікує «джинсу».

Емпатія і причетність. КУРС прагне бути корисним і охоче підтримує ініціативи й проєкти, спрямовані на розвиток місцевих громад в Івано-Франківську та області. Небайдужі громадяни, волонтери, громадські активісти, соціально відповідальний бізнес – наші герої і партнери.

Критичність. Для журналістів КУРСу немає недоторканних тем чи персон, але новини завжди залізно перевірені, а критика – арґументована. Ми можемо бути іронічними чи й колючими, якщо потрібно привернути увагу до проблеми, але не заради хайпу і позерства.

Відповідальність.  Ми впевнені, що слово має вагу, а якісна журналістика сприяє розвитку і солідаризації спільноти, допомагає будувати здорові стосунки в трикутнику між громадськістю, владою та бізнесом. Тому КУРС керується совістю, здоровим глуздом і журналістськими стандартами, а у випадку помилок – чесно визнає їх і виправляє.

 

Формати КУРСу

Новини. Короткі публікації про важливі події в Івано-Франківську та області, які щойно відбулися або відбуваються. У новинах для КУРСу точність і достовірність не менш важливі, ніж оперативність.

Статті. Об’ємні публікації про людей, важливі явища чи проблеми, які цікавлять чи турбують місцеві громади. Наші герої – переважно місцеві мешканці або ж люди, які мають стосунок до міста і області чи можуть бути цікавими нашій аудиторії. В аналітичних статтях віддаємо перевагу місцевим експертам.

Інтерв’ю. Розмови журналіста КУРСу з відомими публічними особами, до яких прикута сіспільна увага, або ж із не «медійними», але авторитетними фахівцями у певних галузях чи проблематиці, яка цікава нашій аудиторії.

Колонки. КУРС всіляко сприяє здоровій суспільній дискусії і публікує колонки (блоги) громадських діячів, політиків, авторитетних фахівців і експертів з різних галузей, які допомагають артикулювати місцеві проблеми та шукати їхні рішення. Колонка – короткі публікації, в яких автор викладає свій погляд на певну проблему або ділиться особистим досвідом.

КУРС залишає за собою право відмовити в публікації, якщо колонка не відповідає цінностям і політиці редакції.

 

Реклама

Реклама – головне джерело доходів редакції. КУРС цінує чесне партнерство з бізнесом і завжди маркує рекламні публікації позначками «Реклама» чи «На правах реклами». (У публікаціях до 2024 року також використовувалися позначки «Промо» та «Партнерська публікація»).

 

Використання матеріалів сайту

Усі виключні майнові і немайнові авторські права на інформацію, що розміщено на сайті КУРС, належать  редакції та авторам, якщо в публікації не вказано інше.

Онлайн-видання можуть використовувати інформацію з сайту за умови прямого відкритого для пошукових систем гіперпосилання на сторінку відповідної публікації на КУРСі не нижче другого абзацу. Друковані видання можуть повністю чи частково републікувати матеріали КУРСу за умови згадки джерела kurs.if.ua. Електронні ЗМІ у разі використання інформації КУРСу повинні зробити усне посилання на назву першоджерела.

 

У випадку пропозицій, зауважень чи претензій звертайтеся до головного редактора КУРСу Сергія Бориса: 096 409 11 28 / kurs.if.ua@gmail.com

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: