fbpx

Богдан Томенчук хоче презентувати нову книжку віршів при ватрі

Культура 16:30, 08.08, 2020

“Переступний день” – так називається нова книжка віршів відомого франківського поета Богдана Томенчука. Збірка вийшла цими днями.

“Він таки наступив… “Переступний день” переступного року…Майже щоденниковою книжкою… Час пресує пилюку марнот і сотворює камінь… Він же спресовує сам себе і вічність постає перед нами миттю…Високосний, себто перЕступний рік… Високосний, себто переступний, день… В ньому – життя, яке воно є – з вірою і розрахунками, буднями і планами… ХаОс, якому пробують дати раду люди… Отож, у ваших руках книжка, де повість стиснута у вірш, а розлоге плесо видніє у краплині дощу… Дистанція довжиною у вічність стала сутністю розміром з душу…”, – презентував поезію у мережі автор.

Книжка вийшла у прикарпатському видавництві “Дискурсус”, художник Ірина Кравець.

“Окреме спасибі співробітникам і колегам, котрі зробили можливим ночами писати вірші, а не думати про ЗНО)”, – додав Богдан Томенчук, директор Івано-Франківського регіонального центру оц3інювання якості освіти.

“Вдячно відгукнуся до кожного, хто напише до мене в ФБ-Месенджер, бажаючи придбати “Переступний день”, – озвався до читачів Богдан Томенчук.

Зголошуватися до книжки можна тут.

“Панове, а як би виглядала автограф-сесія на відкритому повітрі і при такій прапра ватрі? Га? З читанням віршів і т.д. Музика теж… Поспівали б…” – запитав про формат презентації під час спілкування з читачами в коментарях автор.

Читачі підтримали.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: