fbpx

Франківців запрошують на перегляд документалки "Какая разніца"

Культура 11:45, 09.10, 2023

14 жовтня «Тепле місто» запрошує на перегляд документального фільму «Какая разніца» та відкриту розмову з авторкою, журналісткою Мирославою Барчук про передумови російсько-української війни. 

«Какая разніца» – частина документального циклу Суспільного Мовлення «Остання війна». Це авторський проєкт Мирослави Барчук, заснований на розмовах з 30 українськими й західними інтелектуалами про передумови російсько-української війни. 

Перший фільм циклу, «Анатомія рашизму», досліджує формування рашизму як ідеології сучасної росії, наслідком якої стала російсько-українська війна.

Це розповідь про те, як відбувалась деколонізація свідомості українського суспільства протягом років Незалежності.

«Це відверта розмова про подолання ментальної залежності від колишньої метрополії, від російської матриці, яка вросла нам під шкіру в кількох поколіннях. Про наше вічне сахання між ідентичностями, векторами руху, символами і знаками, ось про цю саму “постсовєтську шизофренію”, яка до великої війни іноді здавалась нездоланною. Це наша спроба осмислити, до чого призвели наші помилки і хибні вибори часів Незалежності, а, з іншого боку, що означала відмова від вибору, принцип “какая разніца?”», – говорить про роботу над фільмом Мирослава Барчук на своїй Facebook-сторінці.

  • Коли: 14 жовтня, 17:00
  • Локація: вул. Української Перемоги, 23 ж; «Промприлад. Реновація»; MultimediaLab
  • Вхід на подію вільний за попередньою реєстрацією 

Читайте головні новини Івано-Франківська і області у Google News

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: