fbpx

Ірма Вітовська розповіла, за що любить і не любить Франківськ

Культура 19:29, 01.11, 2019
НА ФОТО: Ірма Вітовська на #ЙОd. Фото Ростислава Шпука

Івано-Франківськ – рідне місто для Ірми Вітовської. Відома актриса театру і кіно давно переїхала до Києва, але у Франківську буває часто: Ірма грає у виставах місцевого драмтеатру.

В програмі #ЙОd на КУРС Ірма Вітовська розповіла, за що любить і за що не любить рідний Івано-Франківськ.

“Франківськ – то моя колиска, тут відбулася базова прив’язка до території, сформувалися власні “енергетичні клапани”. Тому я не можу без Карпат, не можу без цих річок. Обожнюю Бистрицю. Я коли в неї занурююся, навіть у каламутну після дощу, відчуваю якесь очищення. Я дуже люблю наш парк. Дуже люблю Сотку. І мені подобається, що тут є театр, з яким я із задоволенням співпрацюю”, – каже Ірма Вітовська.

Ірма Вітовська
Ірма Вітовська на #ЙОd. Фото Ростислава Шпука

“За що не люблю? Я не люблю, що у Франківську і загалом Галичині я вимушено слухаю всюди російський шансон: у транспорті, якихось кнайпах, громадських місцях. Я не розумію, як людям повідбивало здатність до думання: що ви робите? Як забувають часи визвольних змагань, своїх героїв. Не розумію, як може бути вишитий рушник, якісь патріотичні речі, як можуть співатися пісні повстанські, стрілецькі і тут же якийсь шансончик. Я цього не сприймаю.
Я також не розумію «втоми від війни» і оцього ставлення до ветеранів – «я тебе туди не посилав»… Мій досвід свідчить, що втомилися – що на Сході, що на Півдні, що тут на Заході – якраз ті, хто й пальцем не поворухнув”, – сказала акторка.

ІРМА ВІТОВСЬКА на #ЙОd***Ірма Вітовська-Ванца – актриса театру і кіно.Модератор – Олег "Мох" Гнатів (Mox Perkalaba)Долучайтеся до розмови. Запитання пишіть у коментарі до трансляції.За добре атмосферне місце для розмови дякуємо Підземний Перехід Ваґабундо

Опубліковано КУРС Пʼятниця, 25 жовтня 2019 р.
Ірма Вітовська на #ЙОd
Ірма Вітовська на #ЙОd. Фото Ростислава Шпука

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: