fbpx

Книжка про таємницю сили Олекси Довбуша виходить у Discursus

Культура 20:40, 29.10, 2020

Стартував і до 20 листопада триває передпродаж книжки Василя Карп’юка “Олекса Довбуш. Таємниця Сили”. Книжку друкують у франківському видавництві Discursus.

Це перша дитяча книжка видавництва про легендарного карпатського героя Олексу Довбуша.

“Ну що, діточки, тепер знаєте, що просити в Миколая!
Василь Карп’юк (текст), Nataliia Kudliak (ілюстрації) старанно попрацювали і в кінці листопада буде неймовірно крута дитяча книжка про найславетнішого опришка Олексу Довбуша”, – презентує співвидавець Оксана Карп’юк.

Передпродаж – за акційною ціною 120 грн. Повна ціна книжки після завершення акційного періоду буде 160 грн. Примірники, замовлені в рамках передпродажу, будуть надіслані після 30 листопада, інформують у видавництві. Замовити – тут.

“Чи ти знаєш, хто такий Олекса Довбуш? Певно, що так, бо на всі Карпати немає більшого героя! Але історія найгрізнішого ватажка карпатських опришків почалася з впертого хлопчиська, який несподівано для себе отримав велику Силу, – інтригують видавці. – Пірнувши в цю оповідь, ти разом з Олексою поживеш у лісі поруч із вовками й вивірками, приєднаєшся до опришківської ватаги й зазирнеш у світ героїчної минувшини Карпат. А головне, врешті дізнаєшся, звідки взялася Олексина Сила і чи зміг він її опанувати”.

Книжка буде цікава як підліткам, так і дорослим.

“Це історія справжнього українського супергероя, який мав від природи Розум і здобув Силу. Але навіть наймудріший володар великої сили – завжди людина, а кожній людині властиво віддаватися Почуттям… Саме такого Олексу Довбуша й відкриває нам Василь Карп’юк – справжнього. Супергероя – і живу людину!” – відгукнувся на повість відомий дитячий письменник Іван Андрусяк.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: