fbpx

Культурний хаб із Запоріжжя відкрив у Косові майстерню кераміки

Культура 10:20, 15.06, 2023

Днями у мультифункціональному просторі Центр Карпатської культури відбулась презентація майстерні кераміки у просторі культурно-креативного хабу, релокованого до Косова із Запоріжжя.

Проєкт реалізували у рамках спільного проєкту громадської організації «Фонд «Вільні» та громадської організації «Золоте горно», повідомляє Івано-Франківщина туристична.

Хаб розмістився у будівлі колишнього килимового цеху виробничо-художнього об’єднання «Гуцульщина», який отримав друге життя після понад 5 років наполегливої і цілеспрямованої роботи з ревіталізації за ґрантові та бюджетні кошти.

Культурний хаб із Запоріжжя відкрив у Косові майстерню кераміки 1

У 2022 році під час російсько-української війни у цій будівлі реанімувало діяльність підприємство з виготовлення килимів «Vandra Rugs», яке релокувалося з Херсонщини.

А зараз у Центрі Карпатської культури з’явився і мистецький простір – майстерня кераміки «Горно», де відвідувачі зможуть спостерігати за процесом виготовлення керамічних виробів, ознайомитись з виставковим простором авторських робіт Сергія Дутки та взяти участь у майстер-класах.

Цей простір відкритий для митців, ремісників, молоді, туристів та всіх, хто бажає познайомитись з історико-культурною спадщиною Карпат та провести час з користю.

КУРС писав, що у Косові відновлює роботу українсько-шведський бренд Vandra Rugs, що переїхав з зони війни

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: