fbpx

Шляхами Наталії Кобринської: у Болехові створили новий туристичний маршрут

Культура 19:17, 01.11, 2023

На Прикарпатті за підтримки Українського культурного фонду Болехівська міська рада реалізувала проєкт Створення культурно-туристичного маршруту “Шляхами Наталії Кобринської в місті Болехові”.

Про це повідомили на сторінці Івано-Франківської ОДА у фейсбуці.

“Наталія Кобринська – талановита письменниця, перекладачка, видавчиня, громадська діячка, засновниця українського фемінізму. Для письменниці болехівська земля стала малою батьківщиною, на якій вона проживала понад 30 років та прославила її своєю творчістю й громадською діяльністю”, — йдеться в дописі.

Маршрут “Шляхами Наталії Кобринської в місті Болехові” складається з шести локацій. Кожна локація пов’язана з життям і творчістю письменниці, її батьків.

На всіх локаціях маршруту встановлені туристичні інформаційні стенди. Для зручності туристів інформація на них викладена двома мовами – українською та англійською, а також розміщений QR-код; за допомогою диджіталізованої версії маршруту можна прослухати аудіоекскурсію, віртуально побувати у власному помешканні поетеси.

Бюджет проєкту складав 429 тисяч гривень (367 080 грн – ґрантові кошти; 62 000 грн – кошти міського бюджету). Департамент міжнародного співробітництва та євроінтеграції громад Івано-Франківської облдержадміністрації виділив співфінансування у розмірі 50 000 гривень.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: