fbpx

У Франківську імпровізувала нова музично-візуальна формація. ВІДЕО

Культура 19:41, 30.11, 2021

Наприкінці минулого тижня в “Підземному Переході Ваґабундо” зібралась для спільних музичних та візуальних імпровізацій нова музична формація. Франківський електронщик Віктор Новожилов, маріупольський інструменталіст вірменського походження Сурен Восканян (дудук, саксофон), мінський перкусіоніст та саунд-артист Сергій Кравченко під псевдонімом SK.EIN та франківський музикант Юрій Стецик (цимбали) – ця новостворена формація імпровізувала на кримські мотиви під віджеїнг від Glow.

Їх разом зібрав новий проєкт АртПоля під назвою “Крим. Третій вимір”. У Франківськ мистецька група приїхала з ідеєю створити кримсько-карпатську програму та нагадати про Крим.

Тим часом один з глядачів, франківець Орест Багрій, ділиться своїми враженнями про побачене та почуте: 

“Після таких подій я розумію, чому люди не люблять сучасне мистецтво. Відбулося щось, що не поясниш іншому, – це імпровізаційний кримсько-гуцульський аудіовізуальний перформанс? Відбулось щось, що вводить в контекст, але не дозволяє забутися. Щось, що руйнує канони та панує над хаосом. Щось виразне і тривожне. Мені не було приємно, але я більш ніж задоволений тим, що довелося відчути.”

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: