fbpx

У Франківську стартує книжковий клуб із лекціями про українську літературу 1920-х

Культура 09:47, 08.10, 2022

Формат книжкового клубу набуває дедалі більшої популярності в Україні, але для Івано-Франківська – досі незнайомий. Тому «Читай», ініціатива культурного напрямку платформи «Тепле місто», запускає Книжковий клуб. Перша зустріч відбудеться вже 13 жовтня.

В першому сезоні, що складається із 5 лекцій, 5 книжок та 5 зустрічей-обговорень, ми пропонуємо учасникам нове знайомство з українською літературою 1920-х. Цей період є ключем до розуміння модерної української культури та нашої національної ідентичності. Це період культурного ренесансу – не тільки в літературі, а й в театрі та кіно. 

Окрім безпосередньо читання та обговорення текстів, учасники клубу прослухають цикл лекцій від українських літературознавців, літературних критиків, культурних менеджерів та письменників: Степана Процюка, Євгенія Стасіневича, Ярини Цимбал, Богдани Неборак та Анастасії Євдокимової. 

Лекції та обговорення в межах книжкового клубу відбуватимуться наживо на майданчику інноваційного центру Промприлад.Реновація (Івано-Франківськ).

Деталі програми сезону та як долучитися до клубу – за посиланням>> 

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: