fbpx

У Франківську відкрили виставку картин кольоротерапії

Культура 17:56, 02.06, 2021

Картини відомого живописця, котрий працює з методом кольоротерапії в Угорщині та Україні, презентували в Івано-Франківську.

Стефан-Арпад Мадяр все життя досліджує вплив кольору на людей. Він – автор теорії “Біоколор”. А ще – докторант кафедри кольородинаміки Будапештського політеху, член Всесвітньої асоціації кольорознавців.

У Франківську відкрили виставку картин кольоротерапії 1

Його теорія “Біоколор” покликана знайти «золотий ключик» до душевного стану людини, «увійти» до її психологічної структури, скорегувати гармонійну основу.

Митець створює кольородинамічні середовища, які гармонізують психоемоційний стан людини у звичних та екстремальних умовах. Науковець вважає, що кольором можна лікувати.

У Франківську відкрили виставку картин кольоротерапії 2

Кольором можна передати зміст пісні, вірша, вважає Стефан-Арпад Мадяр. Таким чином на виставці є “намальовані” вірші Ліни Костенко, Сергія Жадана. А також тут презентовано “Колірний образ вірша Грицька Чубая “Осінь”.

Виставка експонується у Музеї мистецтв Прикарпаття.

Івано-Франківськ – не єдине українське місто, де можна буде побачити роботи Стефана-Арпада. Заплановано цілий мистецький тур. Завершиться він виставкою в Угорщині.

Автор не зміг прибути до Івано-Франківська, про свою інтерпретацію картин розповідали організатори, інформує Вежа.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: