fbpx

У "Вавилонській бібліотеці" вийде роман одного з найцікавіших сучасних письменників Британії

Культура 14:46, 21.09, 2023

Франківське видавництво “Вавилонська бібліотека”, що працює із перекладною літературою, оприлюднило анонс: виходить книжка Девіда Лоджа – роман «Переміна місць».

Про це видавці повідомили у фейсбуці.

Сюжет роману такий: британський професор Філіп Своллоу та американський професор Моріс Запп беруть участь у програмі обміну між університетами: на тривалий час поважний британець опиняється в Америці, а харизматичний та енергійний американець — у Британії, де мають викладати. Кожен професор, характерний для освітньої системи, через яку пройшов, опиняється в новому і незвичному для себе культурному та професійному середовищі, де намагається якнайскоріше освоїтися.⠀

Своллоу та Запп опиняються вплутаними у життя колеги на протилежному боці Атлантики: міняються кабінетами, співробітниками, студентами. А коли події виходять з-під контролю, то й дружинами. І вже невдовзі після початку програми сонячний університет Ейфорії та дощовий університет Сміттітауна стають осередками інтриг, махінацій та порушених обітниць.

«Переміна місць» — це весела розповідь про академічне життя, інтелектуальну моду, секс, шлюб, дружбу, зазначають у анонсі видавці. Це історія людей, які приміряють на собі життя іншого.

Автор роману Девід Лодж — один з найцікавіших, найважливіших та найпопулярніших сучасних британських письменників. Його книжки відзначені численними літературними преміями, а багато з них входили у короткі списки Букерівської премії. «Переміна місць» — перший роман із серії «Кампусної трилогії».⠀

Роман переклала Тетяна Некряч. Над візуальним оформленням працює Олександр Шатохін.

У "Вавилонській бібліотеці" вийде роман одного з найцікавіших сучасних письменників Британії 1

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: