fbpx

Зачепить не всіх. Рада заборонила російську музику, а також концерти виконавців із РФ

Політика 15:34, 19.06, 2022

Верховна Рада ухвалила законопроєкт 7273-д, який забороняє музику російських виконавців у громадських місцях та медіа, а також їхні концерти в Україні до повного відновлення територіальної цілісності України.

Рішенням забороняється публічне виконання або відтворення пісень та кліпів російських виконавців, за винятком колишніх громадян Росії, також закон забороняє гастролі російських виконавців в Україні, пише Ліга.

Водночас заборона на концерти та трансляцію пісень не стосуватиметься російських виконавців, які публічно виступають за відновлення територіальної цілісності та суверенітету України у міжнародно визнаних кордонах. Для цього буде створено окремий список таких виконавців, які мають подати відповідну заяву.

Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремень повідомив, що Рада також ухвалила закони про державну підтримку книжкових магазинів, які продають книги українською мовою, заборонила імпорт та продаж книг під авторством громадян РФ — тепер книги будуть видаватися українською мовою, мовами корінних народів України, а також мовами країн ЄС.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: