fbpx

Аналітичний сервіс FoxyCredit тепер в Румунії

Економіка 09:54, 21.08, 2020

Аналітичний сервіс FoxyCredit тепер в Румунії 1

У липні 2020 року фінансово-аналітичний сервіс FoxyCredit почав свою роботу в Румунії. Сайт поступово поповнюється оглядами на популярні банки і мікрофінансові організації, які функціонують в цій країні. Тільки за один місяць роботи було зареєстровано 200 унікальних відвідувачів. Цей факт свідчить про те, що послуги сервісу мають попит в Румунії.

Актуальна ситуація на ринку кредитування в Румунії

Через складну епідеміологічну ситуацію у світі кредитний ринок Румунії зазнав значних збитків. Обсяг наданих позик зменшився в декілька разів. Якщо в березні кредитів було видано на загальну суму 49,5 млрд леїв, то в травні — лише на 48,2 млрд.

Через карантин деякі кредитні організації були змушені припинити свою роботу і піти з ринку. Великі фірми хоч якось змогли утриматися на плаву, однак змінили умови кредитування. Вони стали більш жорсткими.

Влітку, з послабленням карантинного режиму, ситуація стала поступово стабілізуватися. Але говорити про колишні доходи кредитних компаній ще дуже рано.

На цей час спостерігається підвищений попит на мікрокредити, які надають небанківські організації. Найчастіше видаються позики на суму від 100 євро на 30 днів.

Сайт FoxyCredit дозволяє споживачам кредитних продуктів відстежувати актуальну ситуацію на ринку, читати та писати коментарі, що краще допомагає іншим користувачам залишатися в курсі всіх останніх подій.

Інформація про компанію

Фінансово-аналітичний сервіс FoxyCredit почав працювати у 2018 році у Швеції. Його підрозділи були відкриті в Україні, Норвегії, Данії, Фінляндії і Польщі. А на початку літа Gazeta.ua повiдомила про відкриття FoxyCredit в Румунії. Головна спеціалізація сервісу — це огляд банківського сектору. Цим займаються 24 спеціаліста, серед них аналітики та фінансисти.

В Румунії функціонують місцеві аналітичні сервіси, які надають інформацію про кредити. Проте FoxyCredit, хоч і нещодавно з’явився на ринку, став конкурентоспроможним. Румуни вибирають його з наступних причин:

  • на сайті надається повна та правдива інформація;

  • проходити реєстрацію не потрібно;

  • на сайті є промокоди для отримання знижок;

  • є можливість фільтрації кредитних продуктів за різними критеріями;

  • можна замовити кредит через сервіс;

  • можна залишати коментарі, щоб допомагати іншим клієнтам сайту.

Румунія — це далеко не межа. FoxyCredit і далі планує розширювати свою географію.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: