fbpx

Антимонопольний комітет оштрафував за змову учасників торгів капремонту народного дому у Франківську

Економіка 14:14, 13.10, 2023

Адміністративна колегія Західного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України 12 жовтня винесла рішення, яким визнала наявність змови між приватним підприємством «ГалКомБуд» та товариством з обмеженою відповідальністю «Комерційна група «Інтер-Профіт» (з 30.04.2021 товариство з обмеженою відповідальністю «Торговий Дім «Профіт Сервіс») під час їхньої спільної підготовки та участі у процедурі закупівлі робіт з капітального ремонту народного дому «Княгинин» в Івано-Франківську.

Закупівля очікуваною вартістю понад 4 176 254 грн оголошувалась у 2017 році Управлінням капітального будівництва Івано-Франківського міськвиконкому.

Відділення довело, що відповідачі під час підготовки та участі у торгах, всупереч Закону України «Про публічні закупівлі», узгоджували свою поведінку, щоб усунути конкуренцію. Про це свідчить низка зібраних доказів, на основі яких адміністративна колегія Західного МТВ визнала дії ПП «ГалКомБуд» та ТОВ «ТД «Профіт Сервіс» порушенням законодавства про захист економічної конкуренції у вигляді вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що призвели до спотворення результатів торгів.

За змову на ПП «ГалКомБуд» та ТОВ «ТД «Профіт Сервіс» накладено штрафи у розмірі: 38 000 гривень та 68 000 гривень відповідно.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: