fbpx

Де на Прикарпатті можна зняти готівку, коли немає світла

Економіка 18:52, 24.11, 2022

В Україні визначено перелік 760 чергових відділень, розташованих у Києві та у 275 населених пунктах 22 областей, які надаватимуть клієнтам фінансові послуги навіть в умовах тривалої відсутності енергопостачання.

Чергові відділення вже забезпечуються усім необхідним обладнанням та каналами зв’язку для безперервної роботи за відсутності електрики, інформує пресслужба НБУ.

Реалізуються плани логістичного забезпечення таких відділень додатковим персоналом, касовою технікою, банкоматами, готівкою.

Організовано безперебійну роботу контактних центрів Національного банку і системно важливих банків для інформування клієнтів про наявність, місце розташування і графік роботи критично важливих відділень банків у містах.

«Вірити в краще і готуватися до гіршого – цей девіз зараз потребує чітких конкретних дій Національного банку і системно важливих банків. Максимальна готовність банківської системи до безперебійної роботи у випадку блекауту та чітка комунікація цієї готовності громадянам – необхідна передумова збереження фінансової стабільності. Клієнти мають знати, куди вони можуть звернутися, щоб отримати власні кошти та необхідні фінансові послуги, фахову консультацію та підтримку, тепло та зв’язок. Банки формуватимуть графіки роботи чергових відділень у такий спосіб, щоб за необхідності вони стали місцем прихистку для всіх, хто його потребуватиме, – Пунктами незламності. Це наша спільна оборона, наш внесок у наближення перемоги», – зазначив Голова Національного банку Андрій Пишний.

Зняти готівку під час повної відсутності електроенергії в Україні можна в мережі банкоматів “Приватбанку”, адже частина відділень банку обладнана генераторами, тож там доступні усі послуги. 

Дізнатися перелік чергових відділень можна на ґуґл-карті.

Завантажити файл (PDF) на смартфон чи комп’ютер з переліком чергових відділень можна тут.

Адреси відділень “Приватбанку”, які працюють автономно на Прикарпатті:

Івано-Франківськ

  • 76018, Iвано-Франкiвська обл., м. Iвано-Франкiвськ, вул. Сiчових Стрiльцiв, 15

Iвано-Франкiвська область

  • 77303, Iвано-Франкiвська обл., м. Калуш, вул. Пушкiна, 8
  • 78203, Iвано-Франкiвська обл., м. Коломия, вул. Iвана Франка, 3

З метою зниження навантажень на відділення банкам рекомендовано автоматично продовжувати строк дії платіжних карток та відтермінувати повторну ідентифікацію клієнтів.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: