fbpx

ДПС даватиме довідки про доходи онлайн

Економіка 14:23, 23.02, 2021

Державна податкова служба запровадила можливість отримання довідки про доходи онлайн.

Для отримання відомостей про доходи не потрібно звертатися до органів ДПС. Достатньо за допомогою засобів Електронного кабінету подати запит та отримати відповідь “Відомості з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків”, засвідчену кваліфікованою електронною печаткою ДПС, повідомили у прессцентрі відомства.

Як відзначається, отриманий електронний документ, засвідчений кваліфікованою електронною печаткою ДПС, є аналогом паперового документа.

У рамках нового е-сервісу також надано можливість отримати особою інформацію про свої доходи за період, починаючи з І кварталу 1998 року за будь-які п’ять років (з розбивкою поквартально).

Окрім того, онлайн також можна перевірити статус офіційного підпису, якщо одержувач електронного документа хоче ідентифікувати того, хто його підписав, та перевірити цілісність акту.

Перевірити правовий статус підпису можна на офіційному вебсайті центрального засвідчувального органу в розділі «Довірчі послуги» → «Перевірити підпис» за посиланням  Одержувач електронного документа отримує можливість ідентифікувати підписувача такого документа та перевірити його цілісність.

Головні новини Івано-Франківська та області у Telegram

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: