fbpx

ФОПи з регіонів, які вже вийшли з "червоної зони", також зможуть отримати по 8 тисяч

Економіка 17:55, 20.04, 2021

ФОПи та наймані працівники з регіонів, котрі вже вийшли із “червоної” зони карантинних обмежень, також зможуть отримати по 8 тис. грн.

Про це на брифінгу заявив заступник міністра соціальної політики Віталій Музиченко, пише ЕП.

“Законодавство визначає, що право на отримання відповідної допомоги мають громадяни, які проживають або здійснюють діяльність у регіонах, у яких були або є введені карантинні обмеження “червоної зони” саме державною комісією”, – пояснив він.

Тому, за його словами, регіони, котрі у лютому-березні увійшли до “червоних зон”, але на сьогодні вже звідти вийшли, також мають право на отримання допомоги.

Музиченко додав, що у цих регіонах строк виплат такий же, як і в областях, які зараз перебувають у “червоних зонах”.

Як повідомляв КУРС, Івано-Франківська область перебувала у червоній карантинній зоні з 26 лютого до 10 квітня.

ФОПи у регіонах “червоної” зони з 19 квітня можуть подавати заявки на фінансову компенсацію від держави у розмірі 8 тис. грн – зробити це можна через онлайн-сервіс “Дія”.

Кабмін своєю постановою затвердив перелік видів економічної діяльності, за якою ФОПи і наймані працівники у “червоних” зонах карантину можуть претендувати на отримання держдопомоги.

9 квітня набув чинності закон про надання держдопомоги у розмірі 8 тис. грн підприємцям та найманим працівникам, які зупинили свою діяльність через обмеження в “червоних” зонах.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: