fbpx

Калуш погасить ще 5,4 млн гривень боргу перед "Карпатнафтохімом"

Економіка 17:08, 09.02, 2024

На позачерговій сесії Калуської міської ради збільшили фінансування КП «Калуська енергетична компанія» з міського бюджету на погашення боргу перед ТОВ «Карпатнафтохім».

На позачерговій сесії Калуської міської ради 8 лютого депутати підтримали проєкт рішення, яким внесли зміни до Програми фінансової підтримки комунального підприємства «Калуська енергетична компанія» на 2024 рік, інформують «Вікна».

Цю програму міська рада затвердила у вересні минулого року з бюджетом 15,1 млн гривень. Під кінець року депутати внесли зміни до програми, а її бюджет зріс до 15 млн 883 тис. гривень.

За останнім рішенням обсяг фінансування збільшили ще майже на 5,4 млн гривень — до 21 млн 245,5 тис. гривень. Як пояснив на сесії начальник управління житлово-комунального господарства Тарас Фіцак, кошти за програмою виділили на сплату частини боргу за очищення стоків на виконання рішення Господарського суду Івано-Франківської області від 19 грудня минулого року. А саме для оплати за очищення атмосферних опадів, які перекачуються каналізаційними насосними станціями на очисні споруди ТОВ «Карпатнафтохім» і очищення яких не закладено у тарифі. Решту боргу за рішенням суду — понад 5,1 млн гривень — комунальне підприємство має погасити зі своїх доходів.

Фактично 5,4 млн гривень з бюджету громади «Калуській енергетичній компанії» — це погашення боргу за очищення дощових стоків за більшу частину 2023 року. Окрім того, програмою фінансової підтримки підприємства на 2024 рік передбачено 3 млн 36 тис. гривень для поточної оплати за очищення атмосферних опадів. Якщо рік буде дощовим, то цих коштів явно не вистачить.

Нагадаємо, комісія ТЕБ і НС зобов’язала Калуш погасити борги перед ТОВ “Карпатнафтохім”.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: