fbpx

Компанія Burisma Group активно розвиває нафтогазову галузь України

Економіка 12:22, 07.04, 2020

Burisma Group — найбільша приватна газовидобувна група України. Компанія постійно вдосконалює виробничі процеси. Значні інвестиції спрямовує на підвищення екологічності та ефективності робіт. Її діяльність допомагає розвивати галузь у цілому та сприяє енергонезалежності України.

Група Burisma є лідером за обсягом геофізичних робіт в Україні. Компанія інвестує у вивчення нових площ, дослідження та розробку родовищ для збільшення обсягів видобутку вуглеводнів в Україні.

2019 року компанії групи Burisma провели сейсмічні роботи у форматі 3D площею понад 500 кв. км. До розвідування залучили іноземні та вітчизняні компанії. Для максимальної ефективності провели перехресне дослідження та інтерпретацію отриманих даних.

Також цьогоріч запланували буріння 15 нових свердловин. Роботи проводитимуть на Карайкозівському, Водянівському та Рокитнянскому родовищах, на структурі Журавлина Деркачівсько-Войтенівської площі, на Клубанівсько-Зубренківській площі та інших ділянках. Нині чотири свердловини вже знаходяться в процесі буріння. Ще на чотирьох проводиться інтенсифікація та капремонт. Інші три — готуються до забурювання.

У липні 2020 року очікується завершення буріння свердловин № 7 на структурі Журавлина Деркачівсько-Войтенівської площі у Харківській області. Її пробурять до глибини 4000 метрів безамбарним методом з повною утилізацією відходів. Завдяки цьому до загальнодержавного обсягу газовидобутку додадуться сотні мільйонів кубометрів газу на рік.

Burisma Group постійно дбає про екологічність та безпечність робіт на свердловинах. Компанія інвестує в нове обладнання. Торік придбали італійські бурові верстати Drillmec — більш ефективні та зручні у використанні. Загалом група компаній володіє 20 буровими верстатами вантажністю від 112 до 680 тонн. Серед них і найбільший у Східній і Центральній Європі сухопутний верстат SK 3000.

Значну увагу в групі компаній приділяють наземній інфраструктурі. Цьогоріч планують будувати нові газопроводи, установки пропанового охолодження природного газу, реконструювати УКПГ, продовжити реалізацію проєкту будівництва установки стабілізації конденсату і поглибленого вилучення пропан-бутанової суміші (СПБТ або LPG) з природного газу.

Діяльність та досягнення Burisma Group спрямовані на надійність енергопостачання, енергетичну та екологічну безпеку країни. Стратегія розвитку компанії сприяє зміцненню енергонезалежності України.

Довідково:

Burisma Group — найбільша приватна газовидобувна група України. Компанія є єдиним в країні вертикально інтегрованим холдингом, що здійснює розвідку, видобуток, сервіс і продаж вуглеводнів.

Burisma Group оперує найбільшим буровим флотом в країні, що включає 20 верстатів різної модифікації і потужностей. Серед них бурова установка SK 3000, вантажопідйомністю 680 метричних тонн.

Ілона Горбенко

Партнерська публікація

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: