fbpx

Кому пропонували найбільші зарплати у жовтні – дослідження

Економіка 18:56, 02.11, 2019

Серед п’ятірки вакансій жовтня, у яких роботодавці пропонували зарплату від 75 тисяч гривень, – старший клінічний науковий співробітник, пілот вертольота, Java developer, голова департаменту ризиків та фінансовий директор.

Про це свідчать результати дослідження hh.ua | grc, пише ЕП.

Старший клінічний науковий співробітник

Доктори та кандидати медичних наук у жовтні могли претендувати на посаду старшого клінічного наукового співробітника та зарплату від 75 тисяч гривень.

“У його функції, головним чином, мав входити моніторинг дослідницьких центрів, сприяння навчанню молодших спеціалістів з клінічних досліджень, виконання функцій проєктного менеджера тощо”, – йдеться у повідомленні.

Пілот вертольота

Такому спеціалісту пропонували зарплату у розмірі від 150 тисяч гривень. Серед вимог – наявність вищої або середньої спеціальної освіти за льотною спеціальністю, ліцензія пілота цивільної авіації, володіння англійською мовою – IELTS (general English) 5.0 і вище, наявність певного стажу та кількості годин нальоту (загального, в якості КПС, за приладами та вночі).

Java Developer

“До 100 тисяч гривень, навчання за рахунок компанії, курси англійської та іспанської мов, потужні ноутбуки і великі монітори в комфортному, затишному офісі, компенсацію занять спортом обіцяли за розробку клієнт-серверних додатків на Java та участь у проєктах з впровадження рішень для електронної комерції та маркетингу.

Ідеальний кандидат на цю посаду повинен мати досвід від 1 до 3 роки, володіти Java SE, Spring Framework, розуміти принципи об’єктно-орієнтованого проєктування, знати та вміти застосовувати патерни проєктування, мати досвід роботи з вебсервісами”, – свідчать результати дослідження.

Голова департаменту ризиків

Серед вимог – відмінна англійська мова, уміння вибудовувати роботу з “нуля” та модернізувати існуючі процеси, знати сучасні методи обробки даних, технологічні інструменти і рішення, розуміти сучасні рішення в кредитному скорингу, уміти самостійно обробляти великий обсяг даних та мати вищу освіту (математичну, фінансово-математичну, програмування).

Зарплата – від 110 тисяч гривень. Обов’язки – керівництво підрозділом ризиків та аналізу, координація процесів збору, зберігання і обробки даних для подальшого аналізу ризиків, розробка, впровадження та супровід політики управління кредитними ризиками тощо.

Фінансовий директор

До 200 тисяч гривень були готові платити спеціалісту, який буде координувати і контролювати облікову політику групи компаній, вибудовувати фінансову структуру в стартапі (в т. ч. IT), оцінювати інвестиційні проєкти, займатись податковим плануванням, будувати службу внутрішнього аудиту.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: