fbpx

Майновий комплекс держпідприємства та нежитлова будівля: що пропонують приватизувати на Івано-Франківщині

Економіка 11:36, 30.01, 2024

Маєте плани щодо бізнесу і шукаєте приміщення в Івано-Франківській області, аби втілити свою ідею? Для цього можна приватизувати державне чи комунальне майно. Електронна торгова система «Прозорро.Продажі» пропонує сотні об’єктів у різних регіонах України, в тому числі на Івано-Франківщині. Таким чином ви не тільки реалізуєте свій задум, а й дасте друге життя нерухомості, що вже не використовується за призначенням.

Державна електронна торгова система «Прозорро.Продажі» забезпечує прозорість онлайн-аукціонів та рівний доступ кожного учасника до участі у торгах, що гарантує ринкову ціну за об’єкти державної або комунальної власності.

Що пропонують приватизувати на Івано-Франківщині?

Регіональне відділення Фонду державного майна України по Івано-Франківській, Чернівецькій та Тернопільській областях виставило на приватизацію єдиний майновий комплекс державного підприємства «Коломийське районне архітектурно-планувальне проектно-виробниче бюро». Воно розташоване в Коломиї на вулиці Івана Франка, 40.

Майновий комплекс держпідприємства та нежитлова будівля: що пропонують приватизувати на Івано-Франківщині 1

Підприємство займається виготовленням проєктно-містобудівної документації та архітектурно-об’ємним проєктуванням. Обсяг робіт та послуг за 9 місяців 2023 року — понад 465 тисяч гривень. На балансі організації перебуває автомобіль Mercedes-benz, 1984 року випуску. Стартова вартість активу — 45,2 тисячі гривень. Цінові пропозиції можна подавати до 5 лютого. Онлайн-аукціон в системі «Прозорро.Продажі» відбудеться того ж дня.

У селі Погребівка, що належить до Рогатинської міської громади Івано-Франківського району, можна приватизувати комунальну нежитлову будівлю площею майже 214 квадратних метрів. Розташований об’єкт на вулиці Львівська, 7А. Це одноповерховий цегляний будинок, зведений у 1964 році. Наявні електропостачання та автономне опалення. Технічний стан — задовільний. Стартує вартість на електронних торгах з 15,8 тисячі гривень. Заявки на участь прийматимуть до 12 лютого, а онлайн-аукціон запланований на 13 лютого.

Майновий комплекс держпідприємства та нежитлова будівля: що пропонують приватизувати на Івано-Франківщині 2

Чому система «Прозорро.Продажі»?

Система «Прозорро.Продажі» зручна в користуванні. Завдяки спеціальним фільтрам ви можете відсортувати оголошення, наприклад за регіоном, і побачити весь перелік доступних для приватизації об’єктів. Вартість державної або комунальної нерухомості відповідає ринковій, а іноді є навіть нижчою. Адже остаточну ціну формують самі покупці.

Мала приватизація державного та комунального майна проходить виключно через державні е-аукціони «Прозорро.Продажі», а зароблені таким способом кошти надходять до державної казни або місцевих бюджетів. Тож, придбавши нерухомість у держави чи громади, ви маєте можливість не лише реалізувати свій проєкт, а й підтримати економіку. Наприклад, від початку повномасштабного вторгнення органи місцевого самоврядування на Івано-Франківщині завдяки малій приватизації заробили до своїх бюджетів майже 20 млн гривень.

За оновленнями на ринку об’єктів приватизації можна стежити у телеграм-каналі ФДМУ, на сторінці ФДМУ у Facebook та на сторінці Прозорро.Продажі у Facebook.

*Цю статтю створено завдяки підтримці американського та британського народів через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) та Управління закордонних справ, Співдружності та розвитку (UKaid). Погляди авторів, висловлені у цих публікаціях, не обов’язково відображають погляди USAID, уряду США, UKaid або уряду Сполученого Королівства.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: