fbpx

Підприємства Івано-Франківської ТПП приймуть до Лондонської Палати

Економіка 12:27, 20.08, 2023

Підприємства, що входять до Івано-Франківської торгово-промислової палати, можуть стати членами Лондонської ТПП безкоштовно, без сплати вступних і щорічних внесків. Про це домовилися на зустрічі у Франківську місцевого бізнесу з керівником департаменту ТПП Лондона Джеймсом Уоткінсом та менеджером Українського проєкту Лондонської ТПП Ігорем Бартківим.

Зустріч відбулася 19 серпня в Івано-Франківській ТПП, інформує пресслужба палати.

Джеймс Уоткінс розповів про проєкти Лондонської ТПП з підтримки України. Акцент робиться на підтримці малого та середнього бізнесу.

В планах – створення фінансового центру Лондон-Дубаї-Київ, метою якого і буде саме підтримка України. Також планується запуск вебінарів щодо підготовки пропозицій інвестування в бізнес в Україні. З українським урядом є домовленість про створення онлайн-платформи для зустрічей українського та британського бізнесу.

Джеймс Уоткінс повідомив, що підприємства-члени Івано-Франківської ТПП можуть безкоштовно стати членами Палати Лондона. Як відомо, щорічний внесок членів Лондонської ТПП становить від 500 (для малого бізнесу) і до десятків тисяч фунтів для середніх і великих підприємств. Членство в лондонській ТПП дає багато можливостей – це і доступ до баз даних, і можливість прямих контактів з її членами.

Лондонська ТПП має 150-літню історію та близько 7000 членів.

Член Правління Івано-Франківської ТПП Віктор Вінтоняк порушив питання відсутності в Україні кваліфікованих і підготовлених для співпраці з європейськими країнами проєктних менеджерів. Це також могло б стати елементом підтримки Лондонською ТПП України.

Гості запевнили, що це лише перша зустріч в такому форматі в Івано-Франківській ТПП. Наступна може відбутися вже восени цього року.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: