fbpx

Прикарпатці, які отримали мікрогранти, створять 413 нових робочих місць

Економіка 12:47, 25.08, 2023

За підсумками тринадцятого періоду подачі заяв на отримання мікрогрантів, який тривав з 17 по 30 липня 2023 року, Івано-Франківська область посіла третє місце за кількістю прийнятих Державним центром зайнятості позитивних рішень.

Урядова програма надання грантів для створення або розвитку бізнесу «єРобота», яка продовжила діяти з 1 лютого 2023 року, спрямована на сприяння функціонуванню малого і середнього бізнесу та створення нових робочих місць.

Станом на 23 серпня поточного року Державний центр зайнятості прийняв позитивні рішення щодо надання мікрогрантів 199 подавачам заяв з Івано-Франківщини, серед яких 7 осіб з числа внутрішньо переміщених осіб. Після отримання коштів мікрогранту ці особи зобов’язані створити 413 нових робочих місць.

Для отримати мікрогранту на започаткування або розвиток власної справи вам необхідно:

1. скласти бізнес-план;

2. подати документи через портал «Дія»;

3. захистити бізнес-план;

4. отримати позитивне рішення та відкрити рахунок в банку;

5. отримати кошти та розпочати свою діяльність.

Івано-Франківський обласний центр зайнятості щоденно надає консультації у телеграм-каналі та щовівторка о 10:00 год. проводить онлайн-консультування щодо отримання мікрогрантів відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.06.22 №738 (зі змінами) «Деякі питання надання грантів бізнесу».

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: