fbpx

П'ята Авеню по-франківськи: новий мікрорайон стане бізнесовим центром міста

Економіка 18:51, 12.04, 2024
НА ФОТО: 5 Авеню в Нью-Йорку - епіцентр ділового життя міста. В Івано-Франківську таким центром стане локація в районі південного Бульвару, де зараз зводяться сучасні комерційно-житлові комплекси

Якщо історичний центр Івано-Франківська у межах ратуші, «стометрівки», Вічевого та вулиці Шевченка закономірно і неухильно перетворюється на відпочинково-туристичну зону, наповнену здебільшого кав’ярнями і рестораціями, то новий діловий центр формується просто зараз трохи західніше – у районі з’єднаних Північного і Південного бульварів та бічних вуличок. Саме тут вже сьогодні активно розвивається торгівля та сфера послуг, а низка нових масштабних будівельних проєктів остаточно перетворять мікрорайон в епіцентр ділового життя міста, своєрідну 5 Авеню по-франківськи. Флагман серед таких проєктів – Ярко-Центр.

Свого часу, щоб з’єднати Північний та Південний бульвари, довелося прибрати так званий «п’яний базар» та ринок секонд-хенду. Спершу це викликало спротив підприємців і крамарів, які десятиліттями торгували тут у безлічі кіосків чи просто неба. Окрасою міста цю територію назвати точно не випадало. Та поступово умови для бізнесу стають більш цивілізованими – стихійні торгові ряди заміняють сучасні магазини й торгові центри.

У новобудовах цього мікрорайону перші поверхи відведені під комерційну нерухомість. Бізнес швидко оцінив переваги території – доступність, близькість до середмістя і рекреаційних зон, зручність для транспорту – і вже заповнив усі площі у зданих будівлях.

Ярковиця почала другу чергу Ярко Центр в Івано-Франківську

У перспективі з’єднані бульвари мають всі шанси стати для Івано-Франківська такою ж містотворчою вулицею, як П’ята Авеню для Нью-Йорка, – із фірмовими бутиками, офісами, розважальними центрами та культурно-розважальними закладами.

Саме такою візією керувалися у будівельній компанії «Ярковиця» при плануванні багатофункціонального комерційно-житлового комплексу «Ярко Центр» на перетині вулиць Південний бульвар – Хотинська. Це будинки бізнес-класу із комерційною інфраструктурою.

Ярко Центр - комерційна нерухомість в Івано-Франківську

«Зараз так склалася практика, що на бульварах перші два-три поверхи у будинках – обов’язково комерційного  призначення. Невдовзі на бульварах очікується відкриття нового торгового центру. Будівельні компанії створюють великі площі для нової якості послуг у сфері торгівлі та обслуговування. У межах Північного та Південного бульварів вже формується діловий торговельний центр нашого міста»,  – пояснює менеджерка будівельної компанії «Ярковиця» Анастасія Яцишин.

Так, у першій черзі «Ярко Центру» під комерцію відвели два поверхи, в другій черзі – два з половиною поверхи. Також комерційним буде перший поверх клубного будинку на Панаса Мирного на розі вулиць Угорська – Панаса Мирного.

На відміну від частини забудовників, «Ярковиця» готова продавати комерційні площі. Наразі у ЖК «Ярко Центр» у процесі 4,5 тис. кв. м, які компанія готова реалізувати під офіси, торгівлю чи сферу обслуговування. Доступні приміщення від 50 квадратних метрів і більше на різних поверхах.

«Є великий вибір приміщень і в цінових категоріях, і в метрах квадратних. Всі приміщення забезпечені безбар’єрним доступом. Площі, що знаходяться на другому поверсі, забезпечені ескалаторами. Доступ до підземного паркінгу з усіх приміщень забезпечений ліфтами, –  пояснює Анастасія Ящишин. – Приміщення можна придбати під заклади харчування, спортивні зали чи клініки, торгові приміщення чи під сферу послуг. Тобто всі потреби людей, які оселяться у житлових комплексах на цій вулиці, можуть бути забезпечені».

Ярко Центр - житлові і комерційні приміщення

Вартість приміщень залежить від місця розташування та площі: що більше приміщення – то дешевше обійдеться метр квадратний.

До «П’ятої Авеню Івано-Франківська» зручно добиратися з будь-якого мікрорайону міста, неподалік – зупинка громадського транспорту, школа, садок та міське озеро, до історичного центру можна дістатися за кілька хвилин пішки.

Безумовно, всі будинки «Ярко Центру» обладнані підземними паркінгами.

Менеджерка «Ярковиці» наголошує, що житлова та комерційна нерухомість у «Ярко Центрі» розділені окремими входами, одні ліфти працюватимуть для мешканців будинку, інші – для відвідувачів торгово-розважальних закладів у цих приміщеннях.

Будівництво «Ярко Центру» ведеться з дотриманням анонсованих графіків – перші дві черги будуть здані в експлуатацію у другому півріччі 2025 року, клубний будинок на Панаса Мирного планують здати у другому півріччі 2026 року. Як на житлову, так і на комерційну нерухомість можна розтермінувати виплати до введення житлового комплексу в експлуатацію.

Стежте за будівництвом та дізнавайтеся про нові пропозиції:

Читайте також: Що таке “Ярко Центр” в Івано-Франківську і чому купити квартиру тут – розумне рішення

Реклама

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: