fbpx

Сонячну електростанцію для дому потужністю 15 кВт встановлено в Коломиї

Економіка 10:00, 05.08, 2019

Івано-франківська компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® змонтувала мережеву сонячну електростанцію для дому (потужністю 15 кВт на полікристалічних сонячних панелях Yingli Solar), що працює за «зеленим» тарифом, в місті Коломия Івано-Франківської області.

Встановлена сонячна електростанція потужністю 15 кВт призначена для забезпечення приватного домогосподарства електроенергією та продажу її надлишків за «зеленим» тарифом.

Сонячну електростанцію для дому потужністю 15 кВт встановлено в Коломиї 1

Сонячна електростанція потужністю 15 кВт дасть змогу виробити 15 815,00 кВт*год електроенергії протягом року роботи для умов Івано-Франківської області.

Сонячну електростанцію для дому потужністю 15 кВт встановлено в Коломиї

При будівництві мережевої сонячної електростанції для дому використано полікристалічні сонячні батареї YINGLI Solar YGE 280W P 60 Cell 5BB- 54 шт., автоматику захисту змінного та постійного струму NOARK Electric та трифазний мережевий сонячний інвертор напруги ACRUX-15K-DM.

мережевий сонячний інвертор напруги ACRUX-15K-DM в Коломиї

Для приватних домогосподарств компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ® пропонує сонячні електростанції для дому, встановлення сонячних панелей та оформлення «зеленого» тарифу. Отримати консультацію або купити сонячні панелі за вигідними цінами в Івано-Франківську за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Гетьмана Мазепи, 72, компанія ЕКО ЕНЕРГІЯ ®.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: