fbpx

ТОВ "Буковель" за 90 млн грн приватизує закинуту багатоповерхівку в Одесі

Економіка 12:40, 07.02, 2022

Фонд державного майна України 4 лютого провів аукціон з приватизації єдиного майнового комплексу державного підприємства Одеський науково-дослідний інститут телевізійної техніки.

Переможцем стало ТОВ “Буковель”, яке контролюється Оксаною та Захаром Палицями. Це колишня дружина і син Ігоря Палиці (депутат Верховної Ради та друг Ігоря Коломойського), пише Liga.

За об’єкт на торгах змагалися п’ятеро учасників, а стартова ціна зросла у 2,6 раза – з 35 млн грн до 90 млн грн. Новий власник отримає у власність закинуту дев’ятиповерхівку біля центру Одеси, енергоблок, склади, помпову станцію та іншу нерухомість підприємства.

“Науково-дослідний інститут не функціонує за призначенням, дев’ятиповерхова будівля поступово руйнується. Що б не запланував новий власник, це буде ліпше, ніж нинішня деградація району”, – вважає керівник Одеського відділення Фонду державного майна України Олександр Славський.

Якщо покупець відмовиться від об’єкта, то втратить можливість повернути гарантійний внесок, а право придбати Одеський НДІ телетехніки отримає другий учасник, який запропонував 79,6 млн грн.

Палиця розлучився з дружиною ще у 2002 році, але підтримує з нею тісні стосунки. Вона разом із сином Захаром володіє численними коштовними активами й має ділові зв’язки з Ігорем Коломойським та Геннадієм Боголюбовим.

Фірма “Буковель” зареєстрована у селі Поляниця Івано-Франківької області.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: