fbpx

У Бурштині збудують завод з глибинної переробки кукурудзи

Економіка 15:20, 01.09, 2023

У прикарпатському місті Бурштин планують побудувати завод з глибинної переробки кукурудзи, фінальним продуктом якого стане виробництво молочної кислоти з подальшою переробкою в органічні полімери.

Днями у Бурштині відбулися громадські слухання на тему: «Детальний план території для будівництва заводу “Грін Лактік” з глибинної переробки кукурудзи», повідомляє пресслужба Бурштинської міської ради.

Проєктована територія – це землі виробничого призначення площею 12 га, що перебувають у комунальній власності.

На території заводу планується розташувати ряд будівель та споруд виробничого, складського та інженерно-технічного призначення. При в’їзді на територію запроєктована адміністративно-побутова будівля з їдальнею.

Етапи глибокої переробки зерна кукурудзи мають включати в себе очистку, сушіння, зберігання зерна (елеваторне виробництво).

Фінальний продукт – виробництво молочної кислоти з подальшою переробкою в органічні полімери. Орієнтовний термін будівництва заводу 2-3 роки.

Для цього передбачається будівництво елеватора кукурудзи, що є сировиною для переробки. Передбачено сушильний комплекс, щоб довести сировину (зерно кукурудзи) до нормативних показників та отримати якісну сировину для переробки, а також низку виробничих цехів, де проходитимуть технологічні процеси з глибокої переробки кукурудзи.

Для нормального функціонування підприємства передбачено інженерно-технічні і допоміжні будівлі та споруди (котельня, трансформаторна підстанція, пождепо, пожрезервуари, очисні споруди). Передбачено також декілька автостоянок для вантажного та легкового автотранспорту, зелені відпочинкові зони для потреб працівників заводу.

За словами ініціаторів будівництва, майбутній виробничий процес базуватиметься на екологічно безпечних та енергоощадних технологіях. Зазначалося, що передбачено спеціальне обладнання для погашення пилу, для роботи з кукурудзою, відповідні фільтри.

Загалом, було прийнято рішення направити документацію на містобудівну раду, після чого затвердити на сесії Бурштинської ради.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: