fbpx

Укргазбанк продав елеваторний комплекс в Городенці за 298 млн грн

Економіка 11:35, 19.07, 2021

Укргазбанк продав на голландському аукціоні через систему електронних торгів OpenMarket (Державне підприємство «СЕТАМ» Міністерства юстиції України) елеваторний комплекс з обладнанням за 298 090 942 грн, що на 3 635 256 грн більше за граничну вартість по лоту.

Майно банку реалізовувалось за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій (голландський аукціон), повідомляє Міністерство юстиції.

«Цей сучасний елеваторний комплекс потужністю 87 500 тонн знаходиться в Івано-Франківській області, м. Городенка. Перший етап аукціонів за методом покрокового зниження стартової ціни та подальшого подання цінових пропозицій, тобто за принципом голландського аукціону, пройшов успішно. Тому, ми впевнені, що наступні етапи електронних торгів, які відбудуться 16, 22 та 23 липня, будуть не менш успішними. Ми вдячні ДП «СЕТАМ» за допомогу в організації електронних торгів та сподіваємось, що обраний план реалізації активів Укргазбанку зможе залучити ще більше учасників ринку до участі у торгах», ‒ зазначив начальник управління реалізації майна Укргазбанку Юрій Носик.

«Перший продаж майна Укргазбанку на голландських аукціонах повністю себе виправдав. Наші спільні зусилля та дієва взаємодія з продажу активу спрацювала і довела свою ефективність. У результаті елеватор був проданий з перших торгів і банк доповнив свою статистику успішних продажів через OpenMarket. Загалом Укргазбанк вже реалізував 117 лотів на 1,94 млрд грн», ‒ наголосив генеральний директор ДП «СЕТАМ» Олександр Мамро.

На аукціон виставлявся комплекс будівель елеватора загальною площею 339 кв. м, обладнання та дві земельні ділянки площею 2,8 га і 14,6 га з цільовим призначенням – для обслуговування нежитлових будівель. Складська потужність елеватора – 87 500 тонн, потужність приймання, тис. т/добу – 5000 т, потужність відвантаження, тис. т/добу – 2500 т.

Майданчик для торгів вирішив не розкривати інформацію про компанію-переможця.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: