fbpx

Вигідні поставки газу: як вибрати постачальника

Економіка 16:38, 15.11, 2021

Наша країна стрімко розвивається в усіх аспектах, в тому числі у сфері газифікації. Нещодавно в Україні запрацював ринок газу, що було величезним кроком уперед. Адже раніше кожен із нас залежав від держави, яка встановлювала свої тарифи, і ніхто не міг вибирати собі вигідні умови.

Сьогодні все змінилося. І, як показала статистика, кожен третій українець був готовий поміняти постачальника. І тепер постачальники газу в Україну, конкуруючи між собою, пропонують дедалі вигідніші умови та тарифні плани. Компанія «Твій газзбут» вже давно на ринку і встигла завоювати повагу та визнання не лише простих мешканців, а й підприємців.

Вигідні поставки газу: як вибрати постачальника 1

Постачальники газу: вибирайте надійну компанію із вигідними тарифами

Ціна на газ раніше була фіксованою – кожен мешканець платив ту вартість, яку встановлював уряд країни. Сьогодні ситуація разюче змінилася. Ви можете вибирати тарифні плани, які допоможуть вам заощаджувати у різні періоди року.

Кожен тариф має свої вигідні сторони:

• місячний. Щомісяця ціна на газ буде різною. Це вигідно, наприклад, у літній період, коли вам немає сенсу переплачувати;

• річний. Весь рік ви щомісяця платитимете за газ за фіксованою ціною, а тому платіжки в якийсь невідповідний момент не викликають у вас шоку. При цьому ви сплачуєте за фактом споживання блакитного палива;

• тариф на опалювальний сезон. Газ при цьому закуповується за низькими літніми тарифами, а тому вигода тут величезна;

• завдяки рівномірному тарифу можна розподілити оплати таким чином, щоб щомісяця сплачувати однакову вартість – і взимку, і влітку.

Сьогодні почало дедалі більше з’являтися постачальників газу для населення, а тому в країні створюється здорова конкуренція. Отже, і ціни на пальне знижуються. А тому позитивні сторони ринку газу в країні відзначили багато мешканців.

Щоб вибрати відповідного постачальника, потрібно звертати увагу на такі моменти:

• репутація. Компанія повинна мати великий досвід роботи, мати гарні відгуки та рекомендації від споживачів;

• вигідні ціни. Компанія повинна пропонувати різні варіанти, щоб споживач мав можливість вибрати для себе найкращий;

• надійні постачальники. Компанія «Твій газзбут» вже давно працює з 17 різними постачальниками, а тому ви отримуватимете газ безперервно та в необхідному обсязі.

Вибрати постачальника собі не так складно, як може здатися. До того ж не потрібно навіть розривати договір із попереднім постачальником – за вас це зроблять фахівці.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: