fbpx

Як обрати електрогенератор для бізнесу

Економіка 14:39, 25.09, 2023

Попри ризик обстрілів енергетичної інфраструктури та зникнення світла підприємцям, які планують відновити виробництво, відкрити нову крамницю, доводиться вирішувати, як обрати генератор для бізнесу, що вироблятиме електрику, коли немає струму. Купуючи агрегат, що перетворює енергію механічну в електричну, варто враховувати кількість приладів, що отримуватимуть живлення.

Однофазний чи трифазний?

Офіс, де встановлені комп’ютери, оргтехніка, мініпекарня, обладнана духовою піччю, крамниця, де вмикається касовий апарат, використовують електрику напругою 230 В, якою оснащуються від однофазного генератора. Всередині апарата обертається ротор, який утворює магнітне поле, що трансформується під час перетину витків котушки у змінний струм. У випадку виникнення аварії на підстанції та відсутності живлення від електромережі однофазний генератор виступає резервним джерелом струму.

Більшість обладнання, яке замовляє для своєї діяльності малий бізнес, отримує електроенергію від пристрою з 1 котушкою, що обертається у магнітному полі. Однофазний генератор приваблює:

  • недорогою ціною;
  • простою будовою;
  • економічністю витрат палива;
  • легкою вагою.

Агрегат захищений від потрапляння всередину крапель води, пилу, здатен працювати в складних умовах, не формує вихрових потоків.

Щоб замовити однофазний генератор для подачі світла до кав’ярні, стоматологічного кабінету, варто зайти на сайт компанії https://petroline.ua/ru/odnofazni-heneratory/

Промислове підприємство або торгово-розважальний центр, що використовує обладнання, напруга котрого становить 380 В, має обирати для отримання електроенергії 3-фазний генератор. Агрегат оснащується 3 однаковими котушками, що розміщені на однаковій відстані від магніту, який прокручується навколо цих обмоток, тож кожна починає виробляти струм.

Трифазна електростанція, що складається з двигуна, автоматики, засобів захисту та пристроїв, один з яких генерує енергію, а другий її розподіляє, забезпечує змінним струмом на 230 й 380 В промислові цехи, навчальні заклади, станції техобслуговування, супермаркети.

Великий вибір 3-фазних генераторів, виготовлених за сучасними технологіями та обладнаних котушками з міді, представлений на інтернет-майданчику https://petroline.ua/ru/trokhfazni-heneratory/. На всю продукцію, продаж якої здійснює компанія, надається офіційна гарантія.

Якої потужності обрати генератор?

Працює цілодобово, витримує великі навантаження, відповідно до технології AVR стабілізує вихідну напругу трифазний електрогенератор потужністю понад 6 кВт. Агрегат радять встановлювати промисловим підприємствам. Для освітлення офісу, невеличкої кав’ярні, крамнички найкраще підходять модифікації на 30 до 10 кВт. Аби визначити більш точно, який потрібно придбати генератор, складають потужності усіх приладів, що споживатимуть електрику, та додають до вирахуваної суми ще третину.

Бензиновий чи дизельний?

Чи довго слугуватиме генератор, які функції виконуватиме, залежить від типу палива, яким заправляють агрегат. Пристрої, в котрі заливають бензин, розраховані на безперервну роботу від 4 до 8 годин:

  • без проблем запускаються при морозі до -15°;
  • коштують дешевше модифікацій на ДП й менші за розміром;
  • не поширюють звук, сильніший 70 децибелів.

Недоліком бензинового генератора вважають те, що пристрій витрачає більше палива ,ніж дизельні агрегати, які виробляють електроенергію тривалий час, не потребуючи зупинки, мають велику потужність. Ресурс деяких моделей на ДП сягає 60 тисяч годин. Генератори, в які заливають дизель, гудуть, коли температура падає до -15,° погано заводяться, проте витрачають палива на 20 або 30% менше у порівнянні з бензиновими, тож й електрика виходить дешевшою.

Промо

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: