fbpx

Євро і долар зросли в ціні. Як це вплине на ринок нерухомості

Економіка 14:05, 23.03, 2020

У 2019 році національна валюта мала досить стабільні позиції, але уже на початку 2020 року гривня просіла, а євро і долар зросли. Станом на 19 березня ціна купівлі долара в обмінниках становила 27,3 грн, а на чорному ринку 28 грн. Експерти зазначають, ситуація може загостритись через пандемію коронавірусу. Зараз учасники фінансових ринків аналізують вплив карантину на економічну ситуацію у світі.

Аналітичний центр blago developer дослідив, як вплине знецінення гривні на ринок нерухомості в Україні.

Курс долара має вагоме значення для ринку нерухомості. Тож можна спрогнозувати, що вартість первинної нерухомості може зрости до кінця першого кварталу поточного року. Проте панікувати зарано. Експерти заспокоюють, падіння гривні було прогнозоване ще наприкінці 2019 року і у бюджеті на 2020 рік закладено курс на рівні 27,5 грн до долара. 

Наразі інвесторам радять не тримати гроші в одній валюті та інвестувати, щоб уникнути їх знецінення. Одним з надійних шляхів капіталовкладень залишається нерухомість. Вартість долара та євро зросла, а ціни на квартири, встановлені в національній валюті, поки ще не змінились, тож купівля квартири саме зараз – це дуже вигідна інвестиція.

Найпривабливішими варіантами для інвестування є квартири у житлових комплексах комфорт-класу з розвиненою інфраструктурою. Таке помешкання є ліквідним і з часом принесе свій прибуток. 

Експерти радять купувати квартири у місцевих забудовників, таких як blago developer, у яких ціна квадратного метра встановлена у гривнях. Оскільки підняття цін на квартири очікується вже у середині другого кварталу 2020 року, експерти рекомендують не зволікати з купівлею нерухомості.

Купити квартиру від надійного забудовника blago developer можна у Містечку Соборне, ЖК Comfort Park, Паркова Алея, Manhattan, Main House, Авторський, Family Plaza, Chocolate, елітних комплексах Parus та Royal Hall.

На правах реклами

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: