fbpx

Житло для переселенців у Гвіздці спроєктують, відремонтують та перевірять фірми одного власника

Економіка 18:28, 30.10, 2022

Гвіздецька селищна рада Івано-Франківської області уклала договір на капітальний ремонт приміщення для внутрішньо переміщених осіб по вулиці Пстрака за 4,9 млн грн з ТОВ «Гвіздецьке». Закупівля була проведена без використання електронної системи і позначена як договір для «Української Визвольної Війни», що передбачає укладання прямих угод та можливість не публікувати додаткові документи, пишуть Наші гроші.

Підписанню цієї угоди передувало укладання такого самого договору 10 жовтня, який з невідомих причин було розірвано 17 жовтня. А відсутність кошторисних документів не дає можливості побачити роботи, що будуть виконуватись, чи порівняти закладені ціни із ринковими.

Натомість відомо, що фірму-підрядника «Гвіздецьке» було створено лише 16 вересня 2022 року. І це перша угода підприємства з бюджетним замовником. Директором фірми є Михайло Дерпак, колишній сільський голова Сороківської сільської ради в Івано-Франківській області, яка увійшла до Городенківської територіальної громади.

А засновником фірми є прикарпатський підприємець Василь Дячук, прописаний у Коломийському районі. Йому також належать низка підприємств, серед яких ТОВ «Флоріан» та ПП «Дизайн-студія «Параплан».

Обидва цих підприємства також будуть причетні до реконструкції житла за кошти Гвіздецької селищної ради. Як з’ясувалося, одночасно з угодою про ремонт селищна рада уклала угоду і на технічний нагляд за ним, який буде здійснювати ТОВ «Флоріан» за 71 тис. грн.

До того ж й проєктну документацію зробить фірма Дячука – «Дизайн-студія «Параплан»

До того ж й проєктну документацію зробить фірма Дячука – «Дизайн-студія «Параплан»

До того ж й проєктну документацію зробить фірма Дячука – «Дизайн-студія «Параплан» – за 43,1 тис. грн. Цю угоду також уклали 18 жовтня.

Про підрядників

ТОВ «Флоріан» засновано у травні 2003 року у Коломиї Івано-Франківської області. Засновниками вказані Василь та Володимир Дячуки. За останні два роки фірма отримала державних замовлень на загальну суму 973,6 тис. грн.

Так само у 2003 році було засновано і ПП «Дизайн-студію «Параплан», Це підприємство Дячуків за останні два роки отримало підрядів на загальну суму 4,3 млн грн.

Головні новини Івано-Франківська і області у Телеграм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: