fbpx

Без Крок-2 та ОСКІ: випускникам ІФНМУ розповіли, як цьогоріч проходитиме держатестація

Здоров'я 10:59, 10.04, 2022

Деканат медичного факультету провів онлайн-зустріч зі студентами шостого курсу. З майбутніми медиками обговорили держатестацію в умовах війни та перспективи інтернатури.

Замість двох етапів державної атестації – ліцензійного інтегрованого іспиту «Крок-2» та об’єктивного структурованого практичного іспиту (ОСКІ) майбутні медики складатимуть цьогоріч один-єдиний іспит. Про це студентам шостого курсу повідомили під час онлайн-зустрічі представники деканату медичного факультету, інформує пресслужба ІФНМУ.

Також на зустрічі йшлося про іншу підготовку до завершення навчального року. Декан та його заступники наголосили на головних аспектах завершального етапу освітнього процесу в умовах дистанційної форми навчання.

«Більше місяця українці працюють та навчаються в умовах війни. Зважаючи на те, що держава перебуває в умовах воєнного стану, а більшість студентів не мають змоги завершити навчальний рік у своїх вишах, Крок-2 та ОСКІ студенти-медики цьогоріч не складатимуть», – пояснюють у деканаті.

Держатестація стартує 6 червня і проходитиме за попереднім планом до 24 червня включно. Свої знання майбутні медики продемонструють під час практично-орієнтованого комплексного іспиту (ПОКІ).

«Цьогорічна державна атестація проходитиме у формі комплексного практично-орієнтованого іспиту, як це було в попередні роки до запровадження нового формату, – говорить заступник декана Андрій Пасько. – Слід розуміти, що частина цьогорічних випускників не мають змоги здавати іспити офлайн, тож таке рішення Міністерства поширюється на всі регіони».

Заступник декана рекомендує випускникам врахувати, що, ймовірно, екзаменатори долучать до переліку питань такі, що стосуватимуться воєнного стану, зокрема невідкладної медичної допомоги, особливостей допомоги при масових хімічних та радіаційних ураженнях, ведення пологів в умовах війни тощо.

Начальник відділу ECTS та моніторингу якості освіти доцент Василь Капечук розповів шестикурсникам про необхідність підготовки відповідних документів, порадив звернути увагу на правильність транслітерації, адже всі вони отримають двомовні документи про вищу освіту.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: