fbpx

Бригада швидкої врятувала прикарпатця з критично низьким артеріальним тиском

Здоров'я 10:58, 04.10, 2023

Нещодавно в оперативно-диспетчерську службу КНП «Обласний клінічний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Івано-Франківської обласної ради» надійшло повідомлення про погане самопочуття жителя села Ворона Коломийського району.

У 65-річного чоловіка прослідковувався понижений артеріальний тиск, утруднене дихання, біль в області серця та інтенсивне потовиділення, розповіли у Обласному клінічному центрі ЕМД та МК.

Бригада №142 діагностувала у пацієнта пароксизмальну тахікардію на фоні критично низького артеріального тиску, після чого провела першочергові та підготовчі заходи. Після цього бригада №051 успішно провела електричну кардіоверсію відвовідно до вимог протоколу.

Завдяки цим маніпуляціям медики відновили синусовий ритм прикарпатця, після чого його госпіталізовано у Коломийську центральну районну лікарню. Після тижневого перебування у медичному закладі пацієнт виписаний додому у задовільному стані.

Кардіоверсія — це відновлення нормального серцевого ритму (синусового ритму) за наявності серцевої аритмії, як правило, фібриляції передсердь, рідше надшлуночкової або шлуночкової тахікардії або тріпотіння передсердь. Розрізняють електричну (за допомогою дефібрилятора) та медикаментозну кардіоверсії.

Склад бригади №142: фельдшер – Ідзі Тетяна Петрівна, водій – Гуцуляк Михайло Михайлович.

Склад бригади №51: лікар – Алейніков Станіслав Олексійович, фельдшер – Шевчук Василь Васильович, фельдшер – Гураль Юрій Олегович, водій – Сметанюк Сергій Михайлович.

Головні новини Івано-Франківська і області в TELEGRAM

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl + Enter
Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: